Jättäkää Vanhanen rauhaan!

Jättäkää vanhanen rauhaan ja piste.
Te hurkastelijat jotka piilottelette omia vaalirahojanne kehtaatte pääministeriä röykkyyttää jostain sananmuodosta vaalirahakeskusteluissa. Venäjän meninikiä.

Jätttäkää rauhaan hänet ja piste!
394
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kysyn vaan paljonko sdp;llä on varaa kysellä vaalirahojen perään?
Urputtaja tutkii vaan omat rahaliikkeensä puolueen sisällä.

Äänestä

Jos poliitikko pyytää työrauhaa

tai

jos poliitikon kannattaja pyytää jättämään poliitikko rauhaan, niin silloin on entistä suuremmat perusteet painaa päälle entistä kovemmin!

Ja näin on nyt Vanhasen tapauksessa.

Äänestä
  • Menköön .................Rukalle

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Piste. kirjoitti:

Jättäkää vanhanen rauhaan ja piste.
Te hurkastelijat jotka piilottelette omia vaalirahojanne kehtaatte pääministeriä röykkyyttää jostain sananmuodosta vaalirahakeskusteluissa. Venäjän meninikiä.

Jätttäkää rauhaan hänet ja piste!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu