Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

vaippa fetissi

mulla on vaippa fetissi mä haluan pitää vaippoja mä haluan olla vauva mä huluaisin että mua hoidetaan kuin vauvaa eli latetaan vaippa housuun ja tutti suuhuun vaippoja on kiva pitää kiva olla vauva mä haluan pitää vaippoja
23139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mulla on ollut jo pitempään tarve pitää välillä muovihousuja ja vaippoja. Mä tyykkäisin olla adultbaby jota joku lihava ja rietas Domina hoitaisi. Pitää mielellään olla latexia ja sukkanauhaa.
Harva nainen kuitenkaan lämpiää ajatukselle eikä tällaisesta jutusta viitsi duunipaikan kahvipöydässäkään jutella, joten sitä tuntee itsensä aika yksinäiseksi.Luultavasti naispuolisen dominan ja kumppanin lötäminen jää ainakin mun osaltani haaveeks....

1Äänestä

Itselläni sama juttu.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


baby 1982 kirjoitti:

mulla on vaippa fetissi mä haluan pitää vaippoja mä haluan olla vauva mä huluaisin että mua hoidetaan kuin vauvaa eli latetaan vaippa housuun ja tutti suuhuun vaippoja on kiva pitää kiva olla vauva mä haluan pitää vaippoja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu