Kyllä se vituttaa vieläkin muutamia jotka luulivat itsestään liikaa:
http://hommaforum.org/index.php/topic,8763.0.html
http://hommaforum.org/index.php/topic,8763.0.html
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
ja se sitä vituttaakin kun nuo kapinalliset aiheuttavat yhä hälle propleemeja.
Soinihan on pelkkä pelle, joka hyväksikäyttää niin puolueen jäseniä, kuin myös ajatteluunkykenemättömiä äänestäjiä. Soini saa yhä nenilleen, ja saa myös tulevaisuudessa.
koko mies, tai ei se ole edes mikään mies Soinin akti on vain itseensä kohdistuva tavoite, johon ei mahdu mikään yhteisöllisyys, saati yhteiskunnallisuus. Vastuunkierrosta Soini saisi Nobelin, jos se olisi jaossa.
Soini pisti surkimukset kertaheitolla järjestykseen. Siinäpä polttelevat nyt ruostuneessa tynnyrissä kannattajakorttejaan jossain pusikosa ja laittavat tapahtumasta lapsellisia kuvasarjoja nettiin.
Voi - voi, propelipäät ovat kyllä tuomittuja häviämään jokaisen ottelun Soinin kanssa. Jokainen näkee taso- ja taitoeron esim. Halla-ahon ja Soinin välillä. Halla-aho, jota MESTARIKSI kehutaan omien keskuudessa, ei omaa promilleakaan siitä poliittisesta taitotasosta joka Soinilla on.
papereihin oli kirjoitettu... aika leväperäistä touhua pojilla... varmaankin kaikki haluavat tietää!!!!!!!!!!!!!!!!!!
voi rupelipäitä voi voi