Onneksi pärjään työelämässä aina, vaikka joku spurku onkin siitä erimieltä ainakin toistaiseksi ja se en ole minä.
Sitten kun tulee sähköautot, luopuu suomikin aivan nauretavista nopeusrajoituksista jokaisella moottoritiellään.
Sitten kun tulee sähköautot, luopuu suomikin aivan nauretavista nopeusrajoituksista jokaisella moottoritiellään.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Rajoitukset tosiaan poistuu! Mutta tilalle tulee sähkökäyttäinen älyauto.
Autossa kaikki pelit ja vihkeet ja ajoa myös arvioidaan ja sen mukaan minkä tasoinen kuljettaja on niin vähenee myös rajoitukset.
Koska itse ehdotit asiaa että rajoitukset pois niin jotenkin tuntuu että menesit autolla korkeintaan 60km/h motarillakaan.
Käytän sähköautosani V20 moottoria, en tiedä kuinka kovaa sähköautoni kiihtyy sen näkee sitten kun suomessa siirytään vain sähköllö kulkeviin autoihin.
...että kaikki Ferrarit tullaan varustamaan kahden vuoden kuluttua SÄHKÖMOOTTOREILLA koska nykyiset moottorit syttyvät niin helposti itsestään palamaan!!!! ; )
Sähkömoottorit eivät saastuta yhtään maapalomme ilmakehää, joten siihen siirytään vasta tänä vuona tai 20:n vuoden päästä vasta.
Miksi sähkömoottoreihin ei siirytty jo vuona 1934 alkaen.
että ei voi kuin nauraa..
...taas hoitolaitoksen tietokoneelle ja on taas keksinyt uusia satuja meidän kaikkien iloksi. Harmi vaan ettei kaveri itse ymmärrä ollenkaan miten typeriä hänen satunsa ovat!
Sähköautot eivät ole nauratavia lainkaan, ne eivät saastuta yhtään ilmakehää.
Nauretavia ovat juttusi ylinopeudesta ja liikennesäännöt.
Enkä ole missään hoitolaitoksessa, sinä sensijaan pidät jutuistasi.
Sähköautot eivät ole nauretavia lainkaan, ne eivät saastuta yhtään ilmakehää.
Nauretavia ovat juttusi ylinopeudesta ja liikennesäännöt.
Enkä ole missään hoitolaitoksessa, sinä sensijaan pidät jutuistasi.
Olet huvittava tapaus, kun pidät jutuistasi.
Mutta jos arvostaisit juttujani, et olisi yhtään tyhmä.
Vaikka pidätkin jutuistasi.
käyttämä sähkö tai sen tuottaminen saastuta?? Miten se sähkö tehdään niin ettei siitä synny yhtään "saastetta"??? Luuletko puupää että se sähkö syntyy itsestään??!!
ei sieltä voi mitään saasteita tulla, kun lanka on umpinaista.
En ottanut tuota huomioon!! ; )