mitä mieltä ootte tästä?

mitä mieltä ootte ku meijän heppa kulkee vapaana? se ei poistu pihasta ollenkaan.
1168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mitäs mieltä pitäisi olla?Jos ei häviä niin ei häviä, hyvä juttu.
Entinen hoito hepotini oli aivan erilainen!
Jos naru pääsi vähänkin löysälle/tai ei keskittynyt ollenkaan taluttamiseen se nykäisi narun käsistä pois ja lähti karkuun pää viidentenä jalkana :´D hilpeää juosta sen perässä pari tunti ennenkuin sai sen kiinni.Mikään kauran anto ei auttanut.Muuten aivan ihana ja sympaattinen otus.Autoiliat varmaankin vähän katto myös kun jahtasin hevosta pitkin pihaa kun isäntä väki oli kaupoilla : DD(tallin pihan vieressä kulki hiekka tie missä kulki autoja vilkaaseen.Piha oli kuitenkin aidattu, ettei koirat pääsisi tielle ja jäisi autojen alle)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


99999999 kirjoitti:

mitä mieltä ootte ku meijän heppa kulkee vapaana? se ei poistu pihasta ollenkaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu