Laatikkoöljy on helppo ja nopea vaihtaa itse, ohje alla. Ei tarvi maksaa korjaamolle.
http://www.thesportsterblog.com/?p=1704
http://www.thesportsterblog.com/?p=1704
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Kun tuntuu siltä että pinnaa ei kiristä ja elämä on liian helppoo, niin tule HELLsinkiin!!!!
Pinna kiristyy VARMASTI!!!!
Jatkuva punainen aalto ja typerästi järjestetty liikenne kiristää pinnat kolme oktaavia korkeammalle, kuin muuten.
Missään muualla maailmassa ei ole samanlaista nysväystä ja velliperseiden nenänkaivuutalkoita kuin SUOmaan pääkaupungissa HELLsingissä!
Sakkouhalla kyykytetty kansa matelee hitaammin kuin etanat tammenlehdillä, pelätessään kuollakseen poliisin inkvisition kostoa.
Maamme pahin rikos ylinopeus, on kitkettävä kansan riveistä keinoja kaihtamatta, kustannuksia säästämättä.
Maksavathan lampaat kuitenkin kaiken takaisin korkojen kera, huristellessaan kameraviidakossa.
Pääasia on että kulkijaa VITUTTAA!!! Ja kun VITUTTAA, ei ole mitään VITUN väliä kuinka kovaa ajellaan ja silloin astuu kuvioon nämä PERKELEEN keksinnöt, jotka armoa antamatta nappaavat pinnansa katkaisseen henkilön.
Ajojahti on armoton ja tarkasti suunniteltu prosessi, jolla saadaan köyhältä kansalta rokotettua se viimeinenkin ropo valtion pohjattomaan kassaan.
HAISKAA VITULLE inkvisaattorit!!!!!