Kumma ku täällä ei tapeta

On se kumma ku Suomalaisilla on nuin pitkä pinna.

Korruptio olisi aiheuttanut muualla maailmassa Hirviän KatAS ROOFIN.

Saa nähä Miten tässä käy?
360
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ovat pitkäpinnaisia.

Jos tämä sama meno jatkuu voi kydä ku Irakissa.

Äänestä
  • viinaa, eikä ymmärrä, kuinka niitä kusetetaan. Ei löydy miestä, kuten sanotaan.

    Äänestä

päin...mutta taitaa olla niin ,että kun se lopulta paukahtaa ,niin sitten tulee sitäkin rumempaa jäläkiä...

- Kattotahan ny mihinkä tämä tästä kääntyy, niinku entinen mies tapas sanua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ketään kirjoitti:

On se kumma ku Suomalaisilla on nuin pitkä pinna.

Korruptio olisi aiheuttanut muualla maailmassa Hirviän KatAS ROOFIN.

Saa nähä Miten tässä käy?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu