Katainen ja Vanhanen odottavat

kuin käenpoika matoa. Jokainen suunavaus kun vie uskottavuutta entisestään SDP:stä.
292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sdp on sellasten kiukkusten pikku porvari akkojen oma martta kerho nykyään.

Äänestä

Ihmeen hiljaa on Jutta ollut viimepäivinä. Kun SDP:n asioita aletaan tutkia niin siinä paska haisee ja kauan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


urpilaisen suunavausta kirjoitti:

kuin käenpoika matoa. Jokainen suunavaus kun vie uskottavuutta entisestään SDP:stä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu