niin äkkiä noussutta tähteä kuin Ari Koivunen? Onko Suomessa koskaan huippuartisti pudonnut niin äkkiä?
Onko Suomessa
koskaan ollut
20400
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
uus mahdollisuus. Ei voi olla oikein, että Ari häipyy tuntemattomuuteen!
henkilökohtainen valmentaja, joka sanos, että nouseva tähti ei saa olla mikään reikäpäitten kuningas. Täytyy olla nöyryyttä ja innostusta, kuten Anna Abreulla!
sitä sun sarkasmiasi, jota kukaan ei ymmärrä?
on. montakin. nopeammin pudonneita ei...?
uhri. Tuntuu, että Ari-faneissa on paljon noita läskipäitä, jotka odottavat, että Ari on semmonen vastavirtaan uiva. Ehkä Ari onkin pohjimmiltaan ihan kiltti henkilö! Jo Ari saa uuden mahdollisuuden, täytyy hänen pyrkiä eroon vakifaneista! Käydä joskus palstalla, ja haistattaa pitkät paskat!
mikään ressukka, jota muut määrää. Ei se ole ainakaan siltä vaikuttanut missään käänteessä.
ääliöt ovat tulleet vierailulle. onko tylsää?? :D
idols-palstalaiset siirty pari vuotta sitten tälle palstalle...
Tyyli on muuttunut...sanoisko, oudon teinixi.
oletan.
maan suurimmista festareista. Mistäs sä olet pudonnut päällesi?
tositv-tähdet singahda yhtä äkkiä julkisuuteen. enkä puhuis vielä mistään putoamisesta vielä ainakaan arin kohdalla.
Olitkos Tuskassa tänään? Ari minnekään ole kadonnut, olisit nähnyt sen yleisömäärän ja Arin upean esityksen, meni ördäykset ja puhtaat aivan suvereenisti. Turha sunkin on tänne tollasia kirjoitella kun et tiedä Arin urasta yhtään mitään!
Tällaista tähteä meillä ei ole toista, turha yrittää manailla Arille nopeaa suosion laskua, sillä nousukiito on edelleen menossa!
ja Anna oli toinen. Mutta nyt Ari on jäännyt Annan varjoon! Eikä siinä mikään uho auta!
pissiskääpiön varjoon. Ari on poikkeuksellisen lahjakas ja Anna ei ole.
Abreun varjoon jääminen yhtä paljon kuin Maija Vilkkumaan tai Paula Koivuniemen.
Eli: eri genret ja pelisäännöt, ei vertailukelpoisia. Idols on olutta ja menyytä.
varjostaa jos ei ole varjoetäisyydellä. Arin ura tulee olemaan kansainvälinen ja Annan kotimainen suurella todennäköisyydellä. Johtuu monestakin asiasta.
on jollain arin suhteen. ja mitkä on perustelut?
PR:ää median välityksellä.
yleens putoilee;)))