vaihto.
STUB pääministeriksi
vanhanen ulkoministeriks
774
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Stubbissa on ainesta!
Tätä raukkamaista koulukiusaajaa en halua pääministeriksi. Kiusasi jopa sokeaa luokkatoveriaan. Hyi olkoon.
Stubb pääministeriksi? Stubb pääministeriksi! STUBB PÄÄMINISTERIKSI! BUAHAHHAAHHAAAHHHAAHHBUAHHAAHHHAAHHHAAHHHHBUAHAHHAAHHAAHHHAAHBUAHAAHHAAHHAA
ETTE KYLLÄ YMMÄRRÄ HYVÄN PÄÄLLE MITÄÄN::kelle ei stub kelpaa..MONI TAITOINEN YKSILÖ:.STUB;ISSA kaikki hyvät puolet...Luoja on yhdelle ihmiselle siinä yksilössä antanut paljon.nuorikin vielä.on aikaa oppia lisää..VANHANEN OLIS HYVÄ ULKO MINISTERI...KOVA POIKA MATKUSTAMAAN...pääsis lintonin rouvaa moikkaamaan.olis kiva.katsoa tv kun matti tapaa arvo rouvia.kyllä matissa puhtia on.STUB;HAN ON TIETYSTI MEIDÄN PRESIDENTIKIN SEURAAVA:parempaa ei ole.suomen..obama.herkua kerrakseen.älkää vaan alkako kitisemään siellä..suut suppuun.
SYDÄNKIN VIELÄ TALLESSA:politiikoista huippu.
fiksu....olisikohan vielä sitten jos olisi sinun lastasi kiusannut koulussa.
Hyi helvetti tota Stubbia! Onhan se edustavan näköinen mutta nämä sokeat, EU-federalistiset mielipiteet ei kyllä meikäläistä sytytä. Aika selvää että jätkä on syntynyt kultalusikka suussa eikä tiedä tavallisen ihmisen elämästä yhtään mitään. Turkissa asti Stubb mainosti pitävänsä yllään "ruusunpunaisia laseja" jotta Turkki pääsee EU-jäseneksi. Olisi kiva jos idealismin sijaan painotettaisiin realismia, näitä maailmanparantajia ja Suomen romuttajia löytyy vasemmistosta ihan tarpeeksi.
EU:n onni on Saksa ja Ranska joissa on ihan oikea oikeisto.