Tässä vertailuja tehtyäni olen huomannut että mitä laihempi nainen niin sitä löysempi pimppa, en tiedä johtuuko tämä siitä, että rasvakudosta on vähemmän myös alakerrassa, mutta niin veikkaan. Ei tule mieleen mitään muuta luonnollista syytä.
Laihoilla löysempi pimppa
11
1413
Vastaukset
- just noin.
Anorektikoilla kuiva nahkatuppi ilman fylliä. Tietty löysä. Vaan kun on fylliä, on tiukkuuttakin ja pehmeää lämpöä.
- läskit
taas selittelee jotain satuja että hekin saisivat joskus :D
- heillä on
aikaa enemmän. Uuden tutkimuksen tuloksia on, että laihat kuolevat nuorempina ja ne läskit elävät pisimpään.
- aika hidas?
Siis ei kukaan niit läskejä haluu panna, niin niillä on tiukka, mut taas laihoilla on seksielämääkin niin niillä vähän löysistyy.
Yksinkertaista?- virkistää.
Vaihtelu virkistää ja samalla saa vertailupohjaa asiasta ;-) Ehdottomasti parhaat pimpsat on vähän pyöreämmillä tytöillä :D ON jopa sitä kosteuttakin eikä tarvii käyttää liukuvoidetta jatkuvasti...
- Anonyymi
Aloin etsimään asiasta tietoa niin tämä ketju tuli vastaan. Oon pannut n. 50 eri naista, kevyin vähän yli 40kg ja painavin n. 130kg. Oon huomannut et mitä laihempi sen löysempi. Ihan poikkeksetta. Painavimmalle en saanut ees sisään kun sormen, saatto kyllä olla neitsyt vielä.
En oikeen keksi muutakuin että se rasva sielä piparin sisäpuolella vaikuttaa. Otanta (50kpl) on tietysti vähän pieni mutta täläinen havainto. - Anonyymi
Kokemusta liki parista sadasta naisesta, ja sama tuntemus, laihalla on väljempi. Pullukalta saa paremman tuntuman pilluun.
- Anonyymi
Laiha tuntuu silti paremmalta jostain syystä
- Anonyymi
Pitää paikkansa
Exällä(100 kg)oli tiukempi emätin ja lyhyempi kuin nykyisellä vaimolla(50 kg).
Exä 15cm pidempi kuin nykyinen
M48v Urbaani lehenda. Olen hoikka ja mieheni täyttää minut kokonaan. Höpöhöpö
- Anonyymi
Rumapainoisella on läskiä kaikissa sisäelimissäänkin. Tavara ei ole tiukka kun se on turvoksissa läskiä, niin että lemmentunnelin lihasten puristelu ja kouristelu tunnu, vaan se on kuin laardituubi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 501447
- 591381
SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p10988- 60791
- 49774
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41755Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118607Sotekeskus
Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit32587Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit81582- 38556