Laihoilla löysempi pimppa

mävaan-

Tässä vertailuja tehtyäni olen huomannut että mitä laihempi nainen niin sitä löysempi pimppa, en tiedä johtuuko tämä siitä, että rasvakudosta on vähemmän myös alakerrassa, mutta niin veikkaan. Ei tule mieleen mitään muuta luonnollista syytä.

11

1413

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • just noin.

      Anorektikoilla kuiva nahkatuppi ilman fylliä. Tietty löysä. Vaan kun on fylliä, on tiukkuuttakin ja pehmeää lämpöä.

    • läskit

      taas selittelee jotain satuja että hekin saisivat joskus :D

      • heillä on

        aikaa enemmän. Uuden tutkimuksen tuloksia on, että laihat kuolevat nuorempina ja ne läskit elävät pisimpään.


    • aika hidas?

      Siis ei kukaan niit läskejä haluu panna, niin niillä on tiukka, mut taas laihoilla on seksielämääkin niin niillä vähän löysistyy.

      Yksinkertaista?

      • virkistää.

        Vaihtelu virkistää ja samalla saa vertailupohjaa asiasta ;-) Ehdottomasti parhaat pimpsat on vähän pyöreämmillä tytöillä :D ON jopa sitä kosteuttakin eikä tarvii käyttää liukuvoidetta jatkuvasti...


    • Anonyymi

      Aloin etsimään asiasta tietoa niin tämä ketju tuli vastaan. Oon pannut n. 50 eri naista, kevyin vähän yli 40kg ja painavin n. 130kg. Oon huomannut et mitä laihempi sen löysempi. Ihan poikkeksetta. Painavimmalle en saanut ees sisään kun sormen, saatto kyllä olla neitsyt vielä.
      En oikeen keksi muutakuin että se rasva sielä piparin sisäpuolella vaikuttaa. Otanta (50kpl) on tietysti vähän pieni mutta täläinen havainto.

    • Anonyymi

      Kokemusta liki parista sadasta naisesta, ja sama tuntemus, laihalla on väljempi. Pullukalta saa paremman tuntuman pilluun.

      • Anonyymi

        Laiha tuntuu silti paremmalta jostain syystä


    • Anonyymi

      Pitää paikkansa

      Exällä(100 kg)oli tiukempi emätin ja lyhyempi kuin nykyisellä vaimolla(50 kg).

      Exä 15cm pidempi kuin nykyinen

      M48v

    • Urbaani lehenda. Olen hoikka ja mieheni täyttää minut kokonaan. Höpöhöpö

    • Anonyymi

      Rumapainoisella on läskiä kaikissa sisäelimissäänkin. Tavara ei ole tiukka kun se on turvoksissa läskiä, niin että lemmentunnelin lihasten puristelu ja kouristelu tunnu, vaan se on kuin laardituubi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      50
      1447
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      59
      1381
    3. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      10
      988
    4. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      60
      791
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      774
    6. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      755
    7. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      607
    8. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      32
      587
    9. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      81
      582
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      38
      556
    Aihe