Mistä huomaa

ihastus kiinosta M-->N wink
3280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

hä

Äänestä
  • Eijjjei ei sellainen paskiainen voisi vähempää kiinnostaa. Että tiedoksi en ole ollut siinä "koneessa" pitkään aikaan. Luenpahan mitä luen. Luethan sinäkin mitä luet kysymättä tuntemattomilta lupaa.
    Mietin vaan sitä syyttelyä kun minua uhkailtiin ja syyteltiin kaikesta mikä ei ollut totta. Mutta sitähän se on "erehtyminen on inhimillistä ja toisten syyttely politiikkaa"

    Äänestä

  • kyylää kirjoitti:

    Eijjjei ei sellainen paskiainen voisi vähempää kiinnostaa. Että tiedoksi en ole ollut siinä "koneessa" pitkään aikaan. Luenpahan mitä luen. Luethan sinäkin mitä luet kysymättä tuntemattomilta lupaa.
    Mietin vaan sitä syyttelyä kun minua uhkailtiin ja syyteltiin kaikesta mikä ei ollut totta. Mutta sitähän se on "erehtyminen on inhimillistä ja toisten syyttely politiikkaa"

    katsos kun haluan tietää yhtä paljon asioista kuin sinä ja te..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ettei kirjoitti:

ihastus kiinosta M-->N wink

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu