Kirpusta soitettu karpolle!

Lukekaa uudesta raumasta koko juttu. Hannu Karpo selvittää asian.
4203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

"kertoa" jotain, jota ei ainakaan tältä "istuimelta" koko lehdestä löydy?
Vai missä lehden numerossa tälläinen "juttu" on?

Äänestä
  • http://www.ur.fi/artikkeli.phtml?id=30694

    -->

    Jos se nyt on näin vaikeaa selvittää tämä Kirpun tapaus niin autan teitä kaikkia. Soitan Hannu Karpolle! Karpo auttaa aina. Ja loppuu jupinat.

    Enska 2:-)

    Äänestä

  • Eläinten ystävä kirjoitti:

    http://www.ur.fi/artikkeli.phtml?id=30694

    -->

    Jos se nyt on näin vaikeaa selvittää tämä Kirpun tapaus niin autan teitä kaikkia. Soitan Hannu Karpolle! Karpo auttaa aina. Ja loppuu jupinat.

    Enska 2:-)

    Meinaan ratketa naurusta

    Äänestä

Mä olin siinä käsityksessä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-Outolintu- kirjoitti:

Lukekaa uudesta raumasta koko juttu. Hannu Karpo selvittää asian.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu