no mitäs kepuleille tänään kuuluu

onko tullut uusia rötöksiä julkisuuteen?
262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Että jaksetaan taas loppuviikosta rötöstellä. Otetaan oikein loppukiri lauantai-iltana että saadaan tälle viikolle uusi ennätys. Vaaliavustuksia voi nyt olla vaikea saada, mutta ainakin törkeitä tekstareita lähetellään ja valehdellaan silmät päästämme. Muistikin voi mennä.

Jos kepulainen ei juuri nyt ole pahanteossa niin sitä se ainakin miettii ja suunnittelee.

Äänestä
  • sitten taas riemukasta nettiviihdettä tarjolla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jokapäivä kirjoitti:

onko tullut uusia rötöksiä julkisuuteen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu