tehkää nyt

http://www.adressit.com/eveline-fadayel

Voiko tällaista oikeasti tapahtua Suomessa ?

Thors ?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei näin asioita voida hoitaa.
Tuo iäkäs nainen elää lastensa ja lastenlastensa luona. Hänen omat poikansa elättävät hänet omilla työtuloillaan.
Kenelle tuo iso-äiti on vaaraksi tai uhaksi ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nopeasti jotain kirjoitti:

http://www.adressit.com/eveline-fadayel

Voiko tällaista oikeasti tapahtua Suomessa ?

Thors ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu