Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Teppo kadonnut?

Eipä ole Tepon lähdön jälkeen näkynyt sekopää-Jamia tai BW:tä ja hänen sivupersooniaan.
271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

teppo.moi
cd90g
jami
90% erilaisista "Stadin kundi" -nimmareista
sikakyöstin eri alaversiot

hmm...?

Äänestä
  • Teppo vain pitää ansaittua lomaa ja tekee väitöskirjaa.

    Teppo kyllä laskeutuu palstalle, kun rannalla ei ole elämää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ylva kirjoitti:

Eipä ole Tepon lähdön jälkeen näkynyt sekopää-Jamia tai BW:tä ja hänen sivupersooniaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu