päästöt mitataan uudesta

kun pakoputki on puskurin tasalla ja reikä putkelle on saman kokonen kun itse putki.

kiinostas vaan tietää
2229
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

PAKOKAASUSONDI VAAN SISÄÄN NIINKUIN MUISSAKIN AUTOISSA JA LUKEMAAN ARVOJA. OLEN NÄÄS MITANNU MUUTAMAN KERRAN KYSEISESTÄ AUTOMALLISTA.

Äänestä

Toteamuksessasi, vai oliko tuo tarkoitettu kysymykseksi, ei ole mitään tolkkua. Siis mitä horiset

Äänestä

Kommentoi aloitusta


civicistä kirjoitti:

kun pakoputki on puskurin tasalla ja reikä putkelle on saman kokonen kun itse putki.

kiinostas vaan tietää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu