Esitys on raaka, EI LAPSILLE !! Katsokaa omalla vastuullanne.
http://www.youtube.com/watch?v=_cFT3P4msOw&feature=PlayList&p=4A277B2810A839A0&index=0&playnext=1
http://www.youtube.com/watch?v=_cFT3P4msOw&feature=PlayList&p=4A277B2810A839A0&index=0&playnext=1
Vastaukset 2
Vanhimmat
ei islamistit ole tehneet, että islaminuskoisen suusta olisin moitteen sanaa kuullut!
Samaa sakkia kaikki.
Onhan heillä ohjeet Koraanissa, ja tarkemmat neuvot annetaan suullisesti moskeijassa. Muutaman kymmenen vuoden kuluttua ovat poliitikot suut seljällään, ja mutisevat, me ei tiedetty.
Eihän Hitlerin pahuuttakaan kukaan etukäteen tiennyt.
Suomeen. Puuhamiehinä oli alkuaikana mm. Setan silloinen pj T Halonen, josta myöhemmin tuli ulkoministeri. Siinä toimessa tämä punikki oli oikein innokas kuskaamaan kaikenmaailman elättejä Suomeen. Jos en muista väärin, niin se haki somaleja Moskovasta, ainakin yhden lentokoneellisen, josta Kari piirsi mojovan pilapiirroksen. Halonen tiesi jo silloin että vasemmisto kuolee pois, joten sen kannattajia tarttee saada jostakin lisää. No, vastikkeettomalla täyshoidolla saa kyllä kannattajia. Vastikkeet maksaa rehelliset suomalaiset. Tämä vastikkeeton täyshoitoresepti on edelleen voimassa ja suomalaiset maksavat kaiken tämän.
Todella ala-arvoista ja halpahintaista. Mutta toki kommunistit ja muut punikit sen hallitsevat, historia kertoo karua kieltään asiasta.
Ilmeisesti vie vielä vähän aikaa, kunnes komunismi kielletään ja saman aikaisesti se kuihtuu pois..