Kun kerran lantokone seksissä on ns. kymppikerho, niin mitäs sanotte, jos perustan "seksitaksin". Mulla on sellainen limousine, jossa kuljettajan ja asiakkaan välille saa notettua läpinäkymättömän lasin. voin myös järjestää asiaskastilan puolelle aikuistenlelukokoelman ja muuta mukavaa....;)..
....kiinnostaisiko?
...tai myöntäisittekö edes patentin idealle?
Terveisin
Mösjöö
Casanova
....kiinnostaisiko?
...tai myöntäisittekö edes patentin idealle?
Terveisin
Mösjöö
Casanova
Vastaukset 8
Vanhimmat
....se on lentokone, eikä "lantokone".
nerokkaita liikeideoita. Näitä tyyppejä jotka haluaa autossa naida löytyykin niin paljon että kyllä ne yhden limon kuljettajineen elättää. 24/7 takapenkillä mälli lentää ja kuski vaihdetaan aktin aikana lennosta.
Nerokasta
panomiehiä että tälläin idea olisi varmasti paras heille, ei tarvis edes poistua työpaikalta panon ajaksi.
....lisäisin seksitaksiin topless-tarjoilijan ja anniskelun?
...joko patentti irtoaa? mitä häh!?
idea pitäis mennä läpi, hullujahan ne on jos eivät usko että voisi toimia.
Damn mistä näitä tulee?!?
kun pirssissä voi nyttenkin antaa vaikka suihinoton miehelleen ja ei siinä mitään laitonta ole.
Kyllähän tuota täällä yritetään harrastaa, mutta homma loppuu lyhyeen kun tuumaan että homma seis jos kuskille ei heru kanssa. :D
mutta mun kohdallani kerran yks rouva söi kuskin.Siinä taksin rahaposa täyttyi ja omat posat tyhjeni.Ei hullumpi keikka ollut.