Osaisko joku kertoa, missä on kaikkien aikojen kaunein nainen?
Missä Tanja Taipale?
14
5967
Vastaukset
- tämäkin tää
On se kyllä kumma miten naiset rupsahtaa ensimmäisen kersan saatuaan
- Näinkin on käynyt
..oli aikanaan hyvä kuva Tanja Taipaleesta. Tanja istui nurmella nojaten koivuun, ja shortsien haarakiila oli mennyt vähän sivuun.. siinä se pimpura oli auvoisesti näkyvillä!!
- Näinkin voi käydä
..oli aikoinaan hyvä kuva Tanja Taipaleesta.Siinä Tanja istui nurmikolla ja nojasi koivuun. Shortsien haarakiila oli mennyt vähän sivuun ja siinä se pimpura oli auvoisesti esillä!
- telkkarissa ny
Kauneus on lisäksi katsojan silmässä, elikkäs ei ole mun top 10 listalla, jos vain suomalaiset miisut huolitaan. Jos see o vahempi missi, niin ei tuu mieleen. Karmea T riittää muistuttaa millaseksi nainen voi muuttua, kun julkisuus nousee hattuun ja raha saa vallan.
- Jaakko Jyväskylästä
Tyttö pyörittää kreikkalaisen miehensä kanssa kioskia Tukholman Skanssenilla. Tukholmassa asuessani olin silloin tällöin asiakkaana. Kiva tyttö, kiloja tullut, mutta tyttö kantaa ne arvokkaasti. Lapsia sanoi olevan 3, kun asioista juteltiin, tyttö ja kaksi poikaa.
- on asunut
Tampereella ja on joko hän tai miehensä on kultaseppä. Googlettamalla löysin Tanja Taipaleen nimellä korumyyntiä, olisiko hän?
www.tanjataipale.fi- Mari_janna
Tanja ei ole lihonut missivuosistaan yhtään, on vähän liiankin laiha, kaunis on vieläkin.
- Mega Turbo Suosikki
Mari_janna kirjoitti:
Tanja ei ole lihonut missivuosistaan yhtään, on vähän liiankin laiha, kaunis on vieläkin.
..pimppu vieläkin, kuten teinivuosina??
- Esko Räkä
Mari_janna kirjoitti:
Tanja ei ole lihonut missivuosistaan yhtään, on vähän liiankin laiha, kaunis on vieläkin.
Mutta miksi tämä ja kaikki naiset rupsahtavat kun tekevät pentuja?
- Ropo on kultaseppä tms
Joo. Miehensä Ropo on kai Mika
- Anonyymi
Tanja Taipaleen ura taisi kaatua siihen mainokseen, mistä ei paljon puhuta. Taisi olla Maito-mainos ja siinä istuskeli joissakin farkkushortseissa ja alapää näkyi, siis ihan kokonaan vitunhuulet ja kaikki. Siihen kaatu ura.
- Anonyymi
Äijänsä on kultaseppä Mika Ropo, erittäin mustasukkainen. Hakkasi Tanjan sellaiseen kuntoon, että joutui sairaalassa paikkauttamaan itseään.
- Anonyymi
Oikeasti? Huh huh.
- Anonyymi
Eipä ole tuo uutinen, Hel** sai kokea samaa, kunnes tämä petturimies Tanjan bongasi jostain pysäkiltä. Siinä vaihtui nainen vauhdissa, ilman selityksiä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kunpa minä tietäisin
Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv282527- 1142116
Syitä välttelyyn
En ennen ole kokenut tällaista. Miksi vältellään jos on ihastunut vai onko se aina merkki siitä ettei kiinnosta?971803- 1221799
Yksi päävastuullinen heitti lusikan nurkkaan.
Toivottavasti omaisuuden hukkaamiskielto tulee välittömästi.91547Purrasta tehty huoli-ilmoitus
Näin lehti kertoo https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/0f1cfaf0-d4e4-4a97-9568-c27b3199b0161381128Miksi kaivattunne
ei pystynyt koskaan kertomaan tunteistaan? Teitkö oikean valinnan kun lähdit etääntymään? Kuinka kauan olisi pitänyt odo901085Pelottaa kohdata hänet
En tiedä jaksanko tai kykenenkö. Tuntuu jättimäiselle vuorelle kiipeämiseltä. Pitäisikö luovuttaa. Pitäisi. En jaksa nyt891031Tiedätkö ketään toista jolla on sama kaivattu
Eli joka ikävöisi samaa henkilöä tällä palstalla? Tai muualla? Tiedätkö miten kaivattu suhtautuu tähän toiseen verrattu201002Olisin halunnu vaan tutustua
Ja kevyttä olemista... Mutta ei sitten. Ehkä mies säikähti, että haluan heti kaiken. 😅 Kävisi ihan sellainen kevyt meno35987