Semelin veloitus 2 egee magneettijuovakortista;) muut välittäjät ei muuten veloita pankkikorttimaksusta...
Hieno homma
saakelin egot
4228
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
2 egee juovalta,mutta tiedätkö paljonko Amexi veloittaa luoton antajalta,eli taksarilta viime tiedusteluni mukaan 3.7 %. Kumpa pankkikin maksaisi luotonottajalle sen 3% korvauksen siitä hyvästä että joku huolii rahaa pankista.Sp.
Vaikka kyseinen firma onkin sieltä ja syvältä, niin ei se sentään mikään pankki ole. Pankit ja luottokunta ne provisiot ottaa. Semelin osuus maksetaan ylläpitosopparissa.
Ei taida ainakaan Semelin tyyppien illanvietosta yömyöhällä palatessaan alkaa kauheemmin mainostamaan työnantajaansa tai laitteitansa auton takapenkillä, saattais siinä meinaan kyyti loppua lyhyeen!?
muut maksupäätteet paitsi se semelin sagem. Ainakaan täällä savossa.