Maailman karismaattisin mies (kaunis).
kaunista katsottavaa.
http://kuvat2.iltasanomat.fi/iltasanomat/iDoc/1710163-400_tommievila.jpg
kaunista katsottavaa.
http://kuvat2.iltasanomat.fi/iltasanomat/iDoc/1710163-400_tommievila.jpg
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kaikkea mitä nainen voi toivoa.
Jätkä osaa kyllä selittää, KUN hyppy kusee. Joka kerta on uus seli-seli. Karismasta ei ole mitään tietoo. Jos sanois suraan miks mokas ja puhuis kans totta, se olis karismaa. 99% suomalaisista urheilioista on samaa kastii, KUN mokaavat aina vika on muussa, ku ittessä. Palle Palander sentään osaa puhuu suoraan ilman mitään seli-selijä!
Hävettää olla suomalainen, kun urheiliat ei pärjää ja B raja ylittyy myötätuulessa. Selitystä sitten irtoo. Ei mitään B tai C kilpailioita pidä lähettää kisoihin häviimään, kun ei pärjätä. Maksaa vaan turhan paljon kuskata vemppoja ees taas.
Loikkaaja vois vedellä päänsä KALJUKSI, jolloin tuli pari senttii heti lisää pituutta!
sammaa tasoa ku toisella hevipojalla arilla. ei kasva ei, vaikka kuinka kiroilee ja tuimaa ilmettä viljelee.... hehheheeee.
Palander se on suomen suurin mulkku, aina ennen kisoja kulki ja oli kunnossa.
Sijoitusta ei tullut oli reisivammaa ja muuta mukavaa.
Vankila kundi se on. Palander p***a. Ja on vielä tyhmä munapää (kalju). YÄK:
Mr Lothar keulii hiekkatiellä moottoripyörällä yli 200km/h rankan treenin jälkeen.
Mr.Lothar on oikea mies, Palander ja Evilä paperitähtiä
Tarkoitatko Oiva Lohtanderia ?? Kaljupäinen näyttelijä.