Halonenkin vaihtanut

http://farm4.static.flickr.com/3320/3198117167_1eed052f5f.jpg?v=0

OHO ! MITÄH !

Onko nakit haaruksissa roikkumassa, kuin kunnon lesbolla.

Ainakin Victoria säteilee.
351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hieman kannattais miettiä mitä päästää koneeltaan maailmalle

Äänestä
  • Kyllä tuo mies Tarja on .

    jheh


    heh

    Äänestä

  • ei se penakaan ole kirjoitti:

    Kyllä tuo mies Tarja on .

    jheh


    heh

    Kumpi tuohon nyt ottaa"silmänsä" : homo vai lesbo.

    Jos homo, niin ei mene sitten kaavojen mukaan....kokeekin kauhukseen "vanhan rotan". Kuten ex turkiskauppias, kun unissaan oli vaimonsa vieressä, ja käsi oli vaimon piirakkaan. Turkiskauppias sanoi unissaan; "vanha rotta, viisi markkaa".

    Taas, lesbo voi vinkaista kiimassaan...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sukupuolta . kirjoitti:

http://farm4.static.flickr.com/3320/3198117167_1eed052f5f.jpg?v=0

OHO ! MITÄH !

Onko nakit haaruksissa roikkumassa, kuin kunnon lesbolla.

Ainakin Victoria säteilee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu