Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Varpaista

Olisi ihanaa ,kun joku kaunis nainen tunkisi väkisin varpaansa suuhun ja nenään ,onko muilla samoja?......
2335
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kyllä maistuisi naisen varpaat saisi hyväillä vielä kun olisi pieni koko

Äänestä

ole semmonen leikki, jota voi leikkiä ihan oman kullan kanssa. Varpaat on herkkä paikka ja nautinnon lähde, kun niitä hyväilee. Ei luulis että on kovinkaan vaikea ohjailla omaa naista varvasleikkeihin. Ainakaan mulle se ei ole ollut ongelma. Nainen kun nainen on aivan myyty, kun sen varpaita imeskelee. Ensin ilman seksiä, eroottisena leikkinä, myöhemmin sen voi yhdistää seksiin. Ja tietysti ihan vaan hellyyteen: mikäs sen mukavampaa, kuin ottaa rakkaan varpaat käsittelyyn kesken salkkareiden :-)
Sitten kun nainen on koukussa varvaskäsittelyihin, sen voi ulottaa toivomiisi vähän "rajumpiin" leikkeihin.

Mulle tuo ei ole mikään "fetissijuttu". Kunhan on vain yksi eroottinen asia muiden joukossa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Haaveilen kauniin kirjoitti:

Olisi ihanaa ,kun joku kaunis nainen tunkisi väkisin varpaansa suuhun ja nenään ,onko muilla samoja?......

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu