Mitä netistä olen lukenut eri viestiketjuja niin toimitukset ei ole enää luotettavia. Suomen Gestapo on ruvennut näyttämään voimiansa. Onneksi olin nopea ja sain tilauksen alussa mutta enää ei uskalla tilata.
Esimerkiksi muroilta saa hyvät tiedot missä mennään http://murobbs.plaza.fi/yleistae-keskustelua/585230-alkotaxi-6.html ja on niitä muitakin kun googlaa.
Olihan tämä oma seikkailunsa ja jäänee monien muistiin pitkäksi aikaa. Saipahan vähän näpäyttää Suomen paskaa alkoholipolitiikkaa.
Taitaa alkotaxin loppu häämöttää
8
1003
Vastaukset
- vielä hyvin
sidukat ja samppanjuulit saapuivat yhdeksässä päivässä. Mutta kuulemma tosiaan joitain autolasteja on tullissa.
- mare50
Minä maksoin 6.7 laskun 403. Eivät vastaa kyselyihin. Jos asioita hoidetaan hyvin, niin asiakkaalle ilmoitetaan aina miss mennään, kun lähetykset ei saavu.
Haiskahtaa. ÄLKÄÄ ENÄÄ TILATKO MITÄÄN ALKOTAXSISTA. - juomat tulee
mare50 kirjoitti:
Minä maksoin 6.7 laskun 403. Eivät vastaa kyselyihin. Jos asioita hoidetaan hyvin, niin asiakkaalle ilmoitetaan aina miss mennään, kun lähetykset ei saavu.
Haiskahtaa. ÄLKÄÄ ENÄÄ TILATKO MITÄÄN ALKOTAXSISTA.Oliko siis laskusi numero 403 vai summa..
Juomasi kyllä tulee, juo vettä välillä blondi. - jos Häslää
juomat tulee kirjoitti:
Oliko siis laskusi numero 403 vai summa..
Juomasi kyllä tulee, juo vettä välillä blondi.Hys Hys
Hiljaa hyvä (juoma) tulee
Hän häsläsi, eikä ollut hiljaa, joten juomia ei tule - !!!
jos Häslää kirjoitti:
Hys Hys
Hiljaa hyvä (juoma) tulee
Hän häsläsi, eikä ollut hiljaa, joten juomia ei tuleVai täältä löytyi alkotaxin edustajat. Menkäähän opiskelemaan asiakaspalvelua.
Jos ei teillä ole muuten asian kanssa tekemistä, niin halvat on huvit ......... - juomarihelS
!!! kirjoitti:
Vai täältä löytyi alkotaxin edustajat. Menkäähän opiskelemaan asiakaspalvelua.
Jos ei teillä ole muuten asian kanssa tekemistä, niin halvat on huvit .........sai juominkeja tänään!
- !!!!!!!!!?
juomat tulee kirjoitti:
Oliko siis laskusi numero 403 vai summa..
Juomasi kyllä tulee, juo vettä välillä blondi.Huijafirma on loppu. Taidat olla blondia tyhmempi.
- haloo hei
!!!!!!!!!? kirjoitti:
Huijafirma on loppu. Taidat olla blondia tyhmempi.
Huomaatko viestien päivämäärät? Valoaivoista kaivaa esiin ajantasattomia jorinoita: jos on uutta kerrottavaa voi aloittaa uuden threadin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1191632
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991468Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy36874Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M29839Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?37770Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm50756Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56708Olet myös vähän ärsyttävä
Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.37700Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s42699Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet37663