Tosi Höpö

Olet kyllä niin Höpö, että mun tekis kovasti mieli sulkea sut piiiiitkään haliin ja pitää hyvänä. Ei ole muita kuin me kaksi tässä Sydämessä, jota ei tosin näe, mutta jonka me kaksi aistimme.
T:Sun oma kisusi.
5292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Höpöt(tärelle)?

Äänestä
  • Miehelle meni:D

    Äänestä

vähän höhlä, mutta hyvä kun kukaan ei sitä näe. ;) Kiiss kis kis kiis...

Äänestä
  • ja noin lapsellinen.

    Äänestä

kisuliini:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


olet:D kirjoitti:

Olet kyllä niin Höpö, että mun tekis kovasti mieli sulkea sut piiiiitkään haliin ja pitää hyvänä. Ei ole muita kuin me kaksi tässä Sydämessä, jota ei tosin näe, mutta jonka me kaksi aistimme.
T:Sun oma kisusi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu