Onko Iina Kuustonen sinkku?

Onko Iina Kuustonen Sinkku? Jos ei, kenen kanssa hän seurustelee?
275979
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 27

Vanhimmat

Mitäköhän se sinulle kuuluu?

Äänestä
  • Aika herkkää. Ota ihan rauhassa. Ja myös lääkkeet säännöllisesti.

    Äänestä

Kuka? Miksi tämä on julkkisosastossa?? :-o

Äänestä

Ihan sama onko sormusta tai ei, niin meno on nykysin sellasta. Naiset kulkee huoraavissa vaatteissa, joista olis entinen siveyspollari vienny laitokselle selvittämään helman pituutta. Mikäli jalkoväli käy niin kuumana, et sitä pitää tuulettaa julkisesti, on joku pikkasen pielessä. Sitten itketään, et joku raiskaa? Puolialasti painetaan menänn, niin kaip siitä vietti uroksella erää.

Joku kysyy, ootko sinkku? Vois kysyy voidaankos panna heti vai kohta, olis parempi muoto. Toiset pitää jopa sormusta, et kävis parempi säkä, kun kokemus on jotekin tärkee.

Pitäs olla sellanen sanaton sopimus/koodi, et nainen/mies, joka HALUU seuraa pitää vaikka lakkia, mis lukee PANETTAA tai vastaavasti sormusta, jossa samainen viesti. Kaikki olis helpompaa. Lakki päähän ja kartsalla ettimään sopivaa riistaa ilman mitään hölmö sekoilui baarissa. Semmoset sitten jolta koodi puuttus sais olla rauhassa oli sinkku tai varattu.

Äänestä

Hän seurustelee näyttelijärenttu Vanteen kanssa.

Äänestä
  • Kuka v*tun vanne? Pyäränkö?

    Äänestä

Haluaisitko todella "kaikkien kaverin" Mikko Kuustosen appiukoksesi?

Äänestä
  • Jos jotain haluaa saada, on jostain pakko myös tinkiä. Tässä tapauksessa appiukosta.

    Äänestä

  • Enkelit lentää mun muniin, ja tekee musta kauniin...

    Äänestä

Isket kiinni vaan ja teet ison perheen. Naapurin setä toki ajattelee ihan samoin, et lapset saannut nainen olis sinkku.

KYSY siltä suoraan, niin ei vaivaa sitten enempää!

Äänestä

Iina Kuustonen on syntynyt 18.4.1984 Helsingissä.Iina Tunnetaan parhaiten elokuvista 8 päivää ensi-iltaan ja vares-pahan suudelma sekä tv-sarjoista hiphop hamlet, putous ja Helsingin herra. Iina on yhdessä Kai Vaineen kanssa. Kai tunnetaan parhaiten salatut elämät sarjasta sekä uusi päivä sarjasta. Iina ja kai asuvat Helsingissä. Iinan perheeseen kuuluu häntä vuoden nuorempi sisko Minka Kuustonen,isänsä Mikko kuustonen sekä Iinan äiti. Iinan lempi ohjelmat ovat:
1.Hyvät ja huonot uutiset.
2.Vaalikeskustelut.
3Sohvasurffaajat
Iinan inhokki tv-ohjelma on:
Tosi TV-ohjelmat, paitsi toisellaiset frendit!
SIINÄ OLI TEILLE TIETOA IINA KUUSTOSESTA!

Äänestä

Oliski:D

Äänestä

Hän seurustelee Kai Vainen kanssa :D

Äänestä

Se on sikarikas, jo opiskeluaikana asui valtavassa lukaalissa keskustassa, sen isä oli ilmeisesti oli ostanut sen opiskelukämpäksi.
Muuten oli nuorempana ihan nätti, nyt alkanut pyöristymään, elintaso alkaa vaikuttamaan, ja aikuisiällä tuo naurettava pituus ( jotain 135 senttiä, vai mitä se on pitkä) alkaa ärsyttämään, kun kaikki pitäisi saada läpi "kun oon niin söpö"...
muutenkin alkanut nousemaan kusi päähän

Äänestä

ei mitään hajua.

Äänestä

Iina on jo vuosia seurustellut näyttelijä Kai Vaineen kanssa.

Äänestä

Veteli tänään Tampereella uudella Range Roverilla , että TAITAA TIENATA HELVETIN HYVIN.
Harmi vain että niin saakelin lyhyt.

Äänestä

Vittu se on SIKA-RIKAS!

Äänestä

Meillä taitaa olla aika eriävät käsitykset siitä kuinka varakas henkilö on rikas. Eiköhän Iinalla ole rahaa aika hyvin, mutta en häntä nyt varsinaisesti rikkaaksi sanoisi ainakaan hänen näyttelijätulojensa perusteella. En tiedä sitten onko jotain muuta omaisuutta suvussa.

Suomessa näyttelijän tulot ovat kuitenkin sen verran vaatimattomia, että ovat hyvinkin verrattavissa moniin muihin ihan normaaleissa töissä hyvin tienaaviin. Sitten on erikseen nämä yritysjohtajat, jotka oikeasti tienaavat jopa Suomessa niin paljon rahaa, että sille ei ole mitään käyttöä.

Äänestä

Naiset on sinkkuja miehet kinkkuja . Niin ne aina sanoo kun sormukset jätetään kotiin Iinan toimesta. Appi-Mikko toruu jos näkee yleensä ei.

Ennen oli toista oli moraalisempia naisia ei juostu sormuksetta tai kuljettu ilman saattajaa streetillä. Pannaan koko naisasia niin saatahan joku roti.

Äänestä

Se seurustelee Kai Vaineen kaa :)

Äänestä
  • Onko kellään mitään hajua et mistä vois saada iinan fanipostin? :)

    Äänestä

miks näyttelijät menee yhteen aina näyttelijöiden kanssa? onko se se intiimityö vai sanomaton laki

Äänestä

mietipä sitä :)

miksi niin moni lääkäri on naimissa toisen lääkärin kanssa tai juristi toisen juristin kanssa

voisikohan syy olla siinä, että opiskeluaikana vietetään enin osa ajasta samaaa alaa opiskelevien samanikäisten nuorten parissa?

ei tullut mieleen vai? :)))))

Äänestä
  • no en itse enkä tiedä tapauksia, että 2. siivoojaa olisi yhdessä. 2 insinööriä. Tai 2 taikuria. Enemmä rasite olla samassa työpaikassa töissä kuin etu.

    Äänestä

kyllä on

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Kiina U-Stone kirjoitti:

Onko Iina Kuustonen Sinkku? Jos ei, kenen kanssa hän seurustelee?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu