Yllärklubi.fi

Voitin kyseisestä nettisivusta uuden samsungin kännykän! Suosittelen liittymään klubiin, 25e vuosimaksu ja koska vain voi voittaa mitä vain! kattokaa ees linkki: www.yllariklubi.fi

4

721

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • utelias12321

      Onkohan kyseisellä lafkalla oikeudet arpajaisiin?
      Tuohan on vain yhdentyyppinen arvonta.
      10 tuhatta jäsentä vuodessa tekee 250 tuhatta euroa.
      Tuosta jos tuhlataan 50 tonnia erilaisiin kilkuttimiin ja arvotaan jäsenille niin voittoa jää 200 tonnia vuodessa.
      Arpajaisia on monenlaisia, miksi liittyisin juuri tähän? Mielummin lottoan, maksaa vain 80 senttiä.

      • Miten vain. Ja on sillä oikeudet arpajaisiin, otettu selvää! Ja vielä ei taida olla pahemmin jäseniä kun aika uusi juttu on, joten voittomahdollisuudet suuremmat! En liittymään pakota, kunhan kerron :)


      • ....
        Niksiville kirjoitti:

        Miten vain. Ja on sillä oikeudet arpajaisiin, otettu selvää! Ja vielä ei taida olla pahemmin jäseniä kun aika uusi juttu on, joten voittomahdollisuudet suuremmat! En liittymään pakota, kunhan kerron :)

        "voittomahdollisuudet suuremmat" eihän tuossa edes kerrota kuka arpoo missä ja mitä. Noin vaaja informaatio on huijjausta.


      • tampereen karju

        nimimerkille utelias. 10tuhannesta ihmisestä ylläriklubi lahjoittaa yli 200000 euroa takaisin klubilaisille siis lahjoittaa ei arvo. nimimerkillä tyytyväinen käyttäjä


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      59
      5089
    2. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      54
      4592
    3. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      122
      4529
    4. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      296
      1747
    5. 91
      1422
    6. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      81
      1388
    7. Sulla on mies

      Aivan liikaa naisia.
      Ikävä
      228
      1328
    8. 315
      1039
    9. Kadutko mitään?

      Minä kadun ikävässä kirjoittamista, mutta en saa sitä tekemättömäksi.
      Sinkut
      199
      950
    10. Pääsit koskettamaan

      Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.
      Ikävä
      50
      850
    Aihe