Jani S tosi pulleassa kunnossa

Seiskan maksaman häämatkan kuvissa naama oli levinnyt kaksinkertaiseksi ja vatsaansa peitteli.
2288
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei johdu ravinnosta tai jomasta turvotus ei vaan samoista lume lääkkeistä, kun täl yhel naisellakin. Tietty voi olla possuflunssa tai sika tauti. Se on varmaan Janin oma asia miks turpoo. Unininen on sluut, joten voi syödä "niin monen vuoden jälkeen" ihan kaikkii hyvää ja epätervellistä, mikä oli kiellettyä. Tsemii Janille, mut politiikkaa ei kannata ruveta tekee. Vaikka mielummin rantaan osa-aikaiseksi umavaksiksi.

Äänestä
  • Ja kuka on kiinnostunut yhdestä pullamössöstä. Ei ainakaan lehtien lukijat.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nykyään... kirjoitti:

Seiskan maksaman häämatkan kuvissa naama oli levinnyt kaksinkertaiseksi ja vatsaansa peitteli.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu