Onko jollain tietoa/kokemusta Keravan autokoulusta? Onko hyvä paikka? Entä minkälaiset opettajat siellä on?
Kaikki tieto tervetullutta!
Keravan autokoulu!
6
3062
Vastaukset
- Jeee
siel on tosi mukavat opet ja hyvä meininki!
- joku
...liikennekoulu rokrok
- Autoilija
Kävin ite siellä Autokoulun ja Mukavat maikat on siellä. :)
- Anonyymi
Kävin riskientunnistamis koulutuksen liikennekoulussa ja oli kyllä niin huonoa asiakaspalvelua kuin olla ja voi. Opettaja kirosi heti aluksi kun päästiin matkaan ja valitti koko matkan ajan. En voinut uskoa todeksi kun alkoi puhumaan omia poliittisia näkemyksiään. En voi suositella.
- peräpuikkopetteri
haloo hei tuostahan on jo 10 vuotta!!kuis nyt?
- Anonyymi
Kokemattomalle kuskille valitetaan helposti pikkuasioista. Itse kiihdytin kymmenisen metriä ennen liikennemerkkiä liikennemerkin vauhtiin ja tuli sanomista. Toki lain mukaan tein väärin mutta onko kokemattomalle kuskille jota varmasti jännittää tilanne, pakko tuolaisesta huomauttaa varsinkaan tilanteessa jossa tyhjä tie edessä ja nopeuden muutos vain 10 tai 20 km/h?
Muutenkin ainakin itse koin palvelun hiukan töykeäksi, esimerkiksi kun kysyin teoriakoeharjoituksia tehneenä onko teorikoe samantyyppisiä kysymyksiä eli valitaan kahdesta vaihtoehdosta oikea vastaus, niin sain vastaukseksi vain naurahduksen ja epämääräisen tuhahduksen.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1808316
En löydä sinua
En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k264518- 504088
- 513365
- 513106
- 502860
Ne oli ne hymyt
Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä262546- 312139
Anteeksi kun käyttäydyn
niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv382003- 291996