haluavatko naiset hitaasti, hellästi ja rauhallisesti vai sit kovaa paalutusta syvälle
miten naiset haluavat
asiaa tutkiva
3477
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
on ihan päivästä kiinni. Joskus sitä kaipaa kunnon menoa ja joskus on ihanaa käyttää aikaa rakasteluun ja nauttia hellästä ja hitaasta menosta.
Viime yönä oli sellasta rynkytystä miehen puolelta, että oikein harmitti, itse olisin kaivannut hiukan hellittelyä ja rauhallisuutta.
taas sellasta seksiä, ihanaa rajua. meinas taju lähteä, kunnon meininki.. nyt tekis mieli piiskaa ja rautoja ym. mmmmmmm... nälkä kasvaa syödessä ;)nautin ku mies tietää mitä tekee ja näyttää halunsa, harvemmin olen nauttinut rauhallisesta menosta. olen siis nainen... :)
vois alottaa kovalla paalutuksella, ei varmaan menis kuin hetki...sit siitä vois jatkaa hitaalla ja nautinnollisella...