Gronberg

161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Varmaan yhtä mitäänsanomatonta ja kyvytöntä touhuilua kuin työministerinä.

Mitään ei saanut aikaan, kun ei voinut poiketa hallituksen linjasta ja siellä vihreät halusivat vaikuttaa hinnalla millä tahansa...nyt kosiskellaan taas uutta kohdetta. Ainahan nämä entiset alkaa aktiivikauden jälkeen nk. terästäytyä ja kehitellä mitä ihmeellisempiä juttuja yhteiskunnan parantamiseksi...kun ei tarvitse mistään olla vastuussa. Kas kun ei tullut mieleen aikaisemmin.

Niin Ollilat kuin muutkin olisivat voineet aktiiviaikana todella paneutua niihin asioihin, joita nyt ikäänkuin ihmeenä kansalle vuodattavat. Kaikkea sitä lämpimikseen voi kertoa, teot on sitten ihan muuta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


. kirjoitti:

http://www.maaseuduntulevaisuus.fi/uutiset/paakirjoitukset/07/fi_FI/vastuista_vapaa_cronberg_avoimena/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu