P-arvo -testi jäseniksi pyrkiville

pääsisivät puolueeseen.
478
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

...niin että kaikki Timpan kengännumeron alittavat pääsi.
Jotkut fiksut valehtelit itsiänsä tyhmemmiksi, mutta Timpan vainukoirat vasikoivat nämä vaaralliset älyköt ja heidät on eliminoitu.

Äänestä

Täyden kympin perseennuolijoita puolueeseen?

Äänestä
  • mutta ei liittynyt. Kokoomus on parempi puolue, kun heilläkin on fiksuja, kuten Lapualta Kai Pöntinen.

    Äänestä

  • LT kirjoitti:

    mutta ei liittynyt. Kokoomus on parempi puolue, kun heilläkin on fiksuja, kuten Lapualta Kai Pöntinen.

    Koska:
    -pelkää joutuvansa ensimmäiseksi soinin perseennuolentatestiin?
    -tietää saavansa hyödyllisen idiootin leiman loppuiäkseen?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vain yli 4 p. ylittävät kirjoitti:

pääsisivät puolueeseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu