Nyt olen huolissani päänupistani

Yks kaks, en enää muista automaattikorttini tunnuslukua!!! Viimeksi käytin korttia pari päivää sitten. Sama kortti ollut yli 5 vuotta.

Alzheimer vai joku muu aivorappeumasairaus?
1180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Stressi ja kiire voivat aiheuttaa muistikatkoksia. Tai sitten aivot vaan olivat sillä hetkellä "ylikuormittuneet". Jos unohdat jonkun asian silloin tällöin niin se ei ole vaarallista, mutta jos unohtamista alkaa tapahtua päivittäin ja se haittaa arkielämästä selviytymistä kannattaa mennä lääkäriin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Alzheimer? kirjoitti:

Yks kaks, en enää muista automaattikorttini tunnuslukua!!! Viimeksi käytin korttia pari päivää sitten. Sama kortti ollut yli 5 vuotta.

Alzheimer vai joku muu aivorappeumasairaus?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu