TomTom -uudet äänet

Löytyykös netistä jo yleisesti saatavissa olevia,
Gigantin mainostamia uusia
Kummeli-miesten ääniä ladattavaksi TomTomiin...?
32835
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mikä ihmeen kummeli?

Tekiänoikeussyistä, kyseessä ei ole kummeli-hahmo, vaan gigantti-mies.

Ja kyllä, nuo äänet on kuuntelavissa vaikka ihan vaan gigantin kotivisuilla

Äänestä

netissä ne on yleisesti saatavissa?

Äänestä

Hei !
Täältä löydät lisää varoitusääniä siihen TomTom naviisi kun laitat kuvalle ja tiedostolle ja äänelle vain saman nimen niin pelittää. Hiljaisuus on siitä hyvä kun se varoittaa vain kuvalla ei ääntä ollenkaan, koska se voi kaupungissa olla pelkkää hälyytystä jos kaikille laittaa eri äänet. Kannatta kurkata täältä lisää:

http://www.amg-lahti.org/aanet.html

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kummeli-on Pop kirjoitti:

Löytyykös netistä jo yleisesti saatavissa olevia,
Gigantin mainostamia uusia
Kummeli-miesten ääniä ladattavaksi TomTomiin...?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu