Odotanko minä sinua

Elättelin toivetta, että tulisit tänään....mutta kun en sinusta mitään kuule, taitaa olla parasta lakata odottamasta?
Laittaisit edes jonkun viestin!
3389
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

odotat oikeasti, kenelle sun ovet aukeaa? Aiotko sä maailmanloppuun asti... vain odottaa?

Äänestä
  • tämä ikuinen ikävöijä>halleluja tyyppi.

    Äänestä

  • rakkaan miehensä kanssa. Purjehtien saaristoissa>uitiin naitiin ja saunottiin.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


turhaa? kirjoitti:

Elättelin toivetta, että tulisit tänään....mutta kun en sinusta mitään kuule, taitaa olla parasta lakata odottamasta?
Laittaisit edes jonkun viestin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu