Olen kerran elämässäni ottanut suihin ja se ei mennyt kovin hyvin ja siitä jäi jonkin moiset traumat.
Nyt oon parisuhtees jossa kundi haluaa että ottaisin mutta en uskalla koska mulle on sanottu etten osaa ja oon ihan surkee ym. Joten voisiko joku antaa vinkkejä ja kertoa omia kokemuksia, kiitos jo etukäteen!
Nyt oon parisuhtees jossa kundi haluaa että ottaisin mutta en uskalla koska mulle on sanottu etten osaa ja oon ihan surkee ym. Joten voisiko joku antaa vinkkejä ja kertoa omia kokemuksia, kiitos jo etukäteen!
Vastaukset 4
Vanhimmat
...rakettitiedettä ole.. ota tosta mallia
http://www.redtube.com/246
sitä pitää hellästi,äijältä tuli kunnon satsi.Rohkea tyttö saispa samanlaisen suostua tuohon.m40
ryhdy "toimeen"... Voit kysyä häneltä mikä hänestä tuntuu hyvälle. Ei kukaan ole "seppä" syntyessään ja löydät kyllä oman tyylin joka tuntuu hyvältä. Rauhallisuus ja hellyys ovat melkoisen hyvä yhdistelmä ja toimiikin varmasti.
Itse pidän suihin ottamisesta ja toki myös antamisesta. Se hellyys ja kiireettömyys on ainakin omalla kohdallani "valttia". On todella mukava "kiusata" rakastani kielelläni ja suullani... Kun tunnet että hän ihan just laukeaa ja lopetatkin kesken suudellen ihan muuta ja jatkat hetken kuluttua vieden tilanteen "loppuun" asti, kyllä tuntuu hyvälle... :) T. N40v.
Ikävää, että joku on ollut noin töykeä.. Tiedän, miltä tuntuu (traumat suihinotosta). Entisen poikaystävän kanssa otin ensimmäisen kerran suihin ja luulin kaiken mennään ihan OK.. Myöhemmin tuli ilmi, että hän ei nauttinutkaan hommasta. Hän esitty asian kyllä ihan asiallisesti, niin hyvin kuin mies vaan voi, mutta oli paha mieli etten HETI saanut tietää mitä olisin voinut tehdä toisin yms. Olin ollut LIIAN hellä, ei tuntunut tarpeeksi jne.. Eli vähän riippuu ihmisestä, mistä tykkää. Mutta oman kokemuksen perusteella: ei saa olla liian hellä ja imiessään kannattaa myös käyttää käsiä ja kieltä paljon.
Älä stressaa liikaa. :) Miehen voi olla vaikea alkaa neuvomaan, ellei häneltä ensin kysy mistä tykkää ja ei.. Joten jutelkaa. Hyvin se menee!