Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Herkku peppu!

76974
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Aika fat-ass oli, ei tommosii...

Äänestä
  • 13v mennyt eikä miehetkään enää naisten periiä katsele kun linkkejä ei ole vaan miestenkö katselevat?

    Äänestä

Nuo naiset on menettäneet pelin.

Äänestä

mikä perse! mistä lisää??

Äänestä

liian iso ja selluliittinen. perseessä pitää olla tavaraa mut ei noin paljoa, pannessa ei kyl haittaa mut ku akka vetäsee housut jalkaan niin näky ei oo enääö niin kiva:)

Äänestä

lisää tollasia! antakaa linkkejä! vielä isommat perseet ois parempia!!!! :P^~~~~~~~~~~~~~~~~~

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mies kirjoitti:

http://www.blackexoticdancers.com/gallerywall0099.htm

http://www.blackexoticdancers.com/gallerywall0106.htm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu