Mulla on uusi ihana mies. Se jaksaa ylistää sitä, kuinka hyvältä maistun kun mua nuolee.. Voinko mä maistua niin hyvältä? Maistuuko nainen siis hyvältä??
naisen maku
cherissie
5986
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
maistu pahalta niin maistut silloin hyvältä,niin yksinkertaista se.
Vastapestyssä pimpassa on ihana maku, vähän mandariinimainen =))
Kokemusta on vain yhdestä pillusta, mutta maku ja haju vaihtelee mukiinmenevän ja parhaimman välillä. Ei sieltä poissa haluaisi, kun sinne pääsee.
Kyllä nainen hyvältä maistuu. Vaikka maku ei ole mikään makea, niin se on kiihottava. Ja sehän on tarkoituksenmukaista. Mitä enemmän halukasta naista maistelee, sitä paremmalta hän alkaa maistua. Ja niin on käynyt myös sinun kohdallasi. Joten nauttikaa.
Yllättävää, ettet ole itse maistanut? En itse ainakaan päästäisi ketään jalkoväliini, jos en yhtään tietäisi mitä siellä tulee vastaan. :) Muutenkin, se on mukavaa jos leikkii yksinään. Makuhan voi myös vaihdella, riippuu mitä syöt.