Vasureille ja miksei

erittäin hyvää asiaa: www.peruseuro.fi
258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kuulu Timpan rupareikä jota pitäisi kielellä alvariinsa sorvata? :D

Äänestä

ruotsissa 60- 70-luvuilla. Tehtiin skeidaduuniot joihin swedu ei tahtont tai voinu. Nyt ollaan suomalaisia ajamassa somaleiks suomessa... ihme menoa.
Lähen heti mihin vaan maahan jossa saan majotuksen ja hyvän palkan niinkuin tuontimarjastajat.. enää ei poääse volvon tehtaille santana.
Lähenkö ambomaaalle kutomaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


myös muille kirjoitti:

erittäin hyvää asiaa: www.peruseuro.fi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu