kumisaappaat

pikkutyttö

Haluun olla joku pikkutyttö punaisissa kumissaappaissa ja punaisessa kurahousu-puvussa metsässä leikkimässä kun setä tulee kontiot jalassa ja sinisessä kurahousupuvussa ja vie minut mökilleen.
Setä nussisi minua ensin suuhun ja sitten laskisi housuni alas ja naisi minua posliiniin neitsyeeseen pylyyn ja pilluun. Lopuksi hän pissaisi valtavan pitkän pissaan kumisaappaisiini ja laskisi minut pimeään metsään.

Olen 19v vaalea neitsyt tyttö maalta noin 20km turusta.
Mulla on punaisia kumisaappaita ja pari punaista muovista sadepukua joiden housut on olkaimilla varustetut.
Olisi ihanaa kun joku varttuneempi setä ottaisi minut ja voitaisi leikkiä em leikkiä turvallisissa olosuhteissa. Piiskatakin voi kunhan ei lyö pyllyäni aivan riekaleiksi.
Imetys olisi kiva kun siihen liittyisi ankara pakotus ja tukasta repiminen.
Jos en heti imisi kun käskettäisi niin setä kusaisisi kasvoilleni desin pari.

7

1983

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • vaalea neitsyt tyttö

      onkin 58 vuotias vanhapoika Maskusta

    • lisäksi tässäkin

      tapauksessa olisi voinut käyttää jo kertaalleen täysin saman sisältöistä avausta hyväksi. Nykyään uusi viesti ketjussa nostaa keskustelun kärkeen.
      Ei siis tarvitse avata aina uutta ketjua koska aiheesta on jo olemassa ketju.

    • Mikä siinä on kun aloittaa keskustelun ja ei seuraa sitä ja komentoi takaisin.

      • ...

        on jo löytänyt Sen Oikean?


      • pikkutyttö

        Okei tässä mä oon.
        Laita tililleni ennakkoon € 1200:- niin tulen luoksesi ja saat hoidella minua vapaasti 4 tuntia. Et kuitenkaan saa lyödä niin lujasti että vammaudun.
        Anna e-mail niin päästään asiassa eteenpäin.
        Ajoin juuri koko alapään aivan lasin kiiltävän posliiniksi ja nytkin minulla on kiva pinkki puikkko tiukassa lettipää-pikkutyttö pimpsassa ja toivon että kovaotteinen setä ottaisi minut väkisin niin että sattuu sieltä.
        Lopuksi erittäin runsas kusihorotus suuhuni jonka kaiken pakottaisit lyömällä nielemään.


    • Kontiot kuriin

      Hei1 Haluaisin olla kuriton pikkupoika jota ankara hoitotäti ulkoiluttaisi. Täti pukisi minulle ensiksi isot vaipat ja niiden päälle kunnon vanhanajan alusvaatteet ja sitten vanhat ja paksut verkkarit ja jalkaan villasukat. Sitten tulee varsinainen ulkoiluvarustus eli isot ja paksut keltaiset olkainkurahousut, vihreä sadetakki, keltainen sydvesti ja keltaiset kurarukkaset. Jalkaan laitetaan isot ja kiiltävät upouudet Kontio-kumisaappaat. Vaatteet puetaan niin että sadetakki menee kurahousujen sisään ja kurahousut kumisaappaiden sisään. Kurahousut vedetään niin kireälle että haaroista kiristää ja etupuolen lappu tulee aivan leuan alle. Myös tädillä olisi kunnon sadevaatteet ja punaiset Kontio-kumisaappaat. Ulos mentäessä täti varoittaisi minua että jos vaipasta löytyy jotain kotiin tullessa seuraa ankara piiskarangaistus. Ulkona täti vie minut märkään ja kuraiseen metsään jossa hän pakottaa minut kaikenlaisiin leikkeihin joita hän itse seuraa sivusta ja huutelee ohjeita. Jos leikkiessäni sotken hänen kuravaatteitansa tai kumisaappaitansa seuraa siitä välitön rangaistus. Lisää kurassa möyrimistä piiskan säestyksellä. Kotimatkalla joudun vielä keräämään koivunoksia koska vaipasta kuitenkin löytyy jotain!

      • UghUgh

        ... näillä keleillä, ei ainakaan palele ;.).


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Puukotus Kajaanissa

      Kuka puukotti ja ketä? https://yle.fi/a/74-20247765 Vähemmän yllättäen päihteet mainittu
      Kajaani
      52
      1197
    2. Taas henkirikos

      Kuka lienee nyt asialla.
      Ilomantsi
      16
      835
    3. 68
      742
    4. Mitä söpö

      Mies mietit?
      Ikävä
      63
      735
    5. Miten uskallan sua nähdä

      Kun vaikutat suuttuneelta :(
      Ikävä
      47
      704
    6. Nainen, tässä olen kahden vaiheilla

      Toinen pitäisi valita ja kummassakin on hyvät ja huonot puolensa. Toinen olisi sellainen pysyvä mutta työläs. Toinen taa
      Ikävä
      69
      698
    7. Hyvä on sitten, jos et sitä s*ksiä halua kanssani.

      Rakastetaan vaan toisiamme, voin käydä muualla tyydyttämässä fyysisenpuolen tarpeet. Puhumalla tämäkin olisi selvinnyt.
      Ikävä
      131
      625
    8. Suloinen ja herkkä

      Toiset huomioiva, räväkkä, yllättävä. Ei sellaisesta voi olla pitämättä.
      Rakkaus ja rakastaminen
      31
      585
    9. Humalassa autolla ajo.

      Tuhti humala hyydytti kuljettajan Suomussalmella -sammui rattiin ,uutisoi Ylä-Kainuu.
      Suomussalmi
      9
      550
    10. Minä muistan

      Minä muistan sinut nauravana. Sellaisena, joka sai tavallisenkin hetken tuntumaan vähän kevyemmältä, kuin huoneeseen ol
      Ikävä
      45
      518
    11. Tiesitkö? Jorma Uotisen EX-rakas on Helena Lindgren - Nämä ovat välit nyt: "Me ollaan..."

      Jorma Uotinen ja Helena Lindgren olivat avoliitossa v. 1982-1999. Pariskunta oli aikansa näyttävä julkkispari, missä i
      Kotimaiset julkkisjuorut
      8
      510
    12. Hurja pako Kuhmossa

      19 vuotias kaahasi humalassa jalkakäytävälle tänään. Kuka mitä häh.
      Kuhmo
      4
      482
    13. Hyvää yötä hurmuri

      Iltaa haaveeni! Kauniita unia😘 Jospa me vielä nähtäis ja juteltais, suukoteltais ja halittais, siliteltäis ja hyväiltä
      Ikävä
      24
      473
    14. Jäljitelmä Birginit

      Ei jumaleisson, Jeffin vaimo kertoo et nää Hermesit olikin jäljitelmiä ja timangit labrarääsää. Anna mun kaikki kestää �
      Kotimaiset julkkisjuorut
      104
      469
    15. Pitäisikö seksille asettaa huvivero?

      (ja jos hankkisi todistuksen sen harrastamisesta velvollisuudesta tai lisääntymistarkoituksessa, saisi siitä vapautuksen
      Sinkut
      113
      444
    16. Mä voisin rakastua noihin tähti silmiin

      Katseesi on niin lumoava nainen💚.
      Ikävä
      16
      431
    17. Olet pelottava ilme vakavana

      Sitä alkaa ajatella äkkiä kaikenlaista. Synkkiäkin juttuja. Kai tässä oma mielikuvitus kun laukkaa. 🤔😳
      Ikävä
      26
      427
    18. Taidat olla

      Luovuttanut jo minun suhteeni osalta?
      Ikävä
      36
      425
    19. Kaduttaako kun jätit vastaamatta

      Vai oliko tarkoitus satuttaa?
      Ikävä
      34
      414
    20. Jos tullaan toisiamme vastaan, niin

      pitäiskö pysähtyä ja onnitella?
      Ikävä
      35
      409
    Aihe