Haluun olla joku pikkutyttö punaisissa kumissaappaissa ja punaisessa kurahousu-puvussa metsässä leikkimässä kun setä tulee kontiot jalassa ja sinisessä kurahousupuvussa ja vie minut mökilleen.
Setä nussisi minua ensin suuhun ja sitten laskisi housuni alas ja naisi minua posliiniin neitsyeeseen pylyyn ja pilluun. Lopuksi hän pissaisi valtavan pitkän pissaan kumisaappaisiini ja laskisi minut pimeään metsään.
Olen 19v vaalea neitsyt tyttö maalta noin 20km turusta.
Mulla on punaisia kumisaappaita ja pari punaista muovista sadepukua joiden housut on olkaimilla varustetut.
Olisi ihanaa kun joku varttuneempi setä ottaisi minut ja voitaisi leikkiä em leikkiä turvallisissa olosuhteissa. Piiskatakin voi kunhan ei lyö pyllyäni aivan riekaleiksi.
Imetys olisi kiva kun siihen liittyisi ankara pakotus ja tukasta repiminen.
Jos en heti imisi kun käskettäisi niin setä kusaisisi kasvoilleni desin pari.
kumisaappaat
7
1983
Vastaukset 7
- vaalea neitsyt tyttö
onkin 58 vuotias vanhapoika Maskusta
- lisäksi tässäkin
tapauksessa olisi voinut käyttää jo kertaalleen täysin saman sisältöistä avausta hyväksi. Nykyään uusi viesti ketjussa nostaa keskustelun kärkeen.
Ei siis tarvitse avata aina uutta ketjua koska aiheesta on jo olemassa ketju. Mikä siinä on kun aloittaa keskustelun ja ei seuraa sitä ja komentoi takaisin.
- ...
on jo löytänyt Sen Oikean?
- pikkutyttö
Okei tässä mä oon.
Laita tililleni ennakkoon € 1200:- niin tulen luoksesi ja saat hoidella minua vapaasti 4 tuntia. Et kuitenkaan saa lyödä niin lujasti että vammaudun.
Anna e-mail niin päästään asiassa eteenpäin.
Ajoin juuri koko alapään aivan lasin kiiltävän posliiniksi ja nytkin minulla on kiva pinkki puikkko tiukassa lettipää-pikkutyttö pimpsassa ja toivon että kovaotteinen setä ottaisi minut väkisin niin että sattuu sieltä.
Lopuksi erittäin runsas kusihorotus suuhuni jonka kaiken pakottaisit lyömällä nielemään.
- Kontiot kuriin
Hei1 Haluaisin olla kuriton pikkupoika jota ankara hoitotäti ulkoiluttaisi. Täti pukisi minulle ensiksi isot vaipat ja niiden päälle kunnon vanhanajan alusvaatteet ja sitten vanhat ja paksut verkkarit ja jalkaan villasukat. Sitten tulee varsinainen ulkoiluvarustus eli isot ja paksut keltaiset olkainkurahousut, vihreä sadetakki, keltainen sydvesti ja keltaiset kurarukkaset. Jalkaan laitetaan isot ja kiiltävät upouudet Kontio-kumisaappaat. Vaatteet puetaan niin että sadetakki menee kurahousujen sisään ja kurahousut kumisaappaiden sisään. Kurahousut vedetään niin kireälle että haaroista kiristää ja etupuolen lappu tulee aivan leuan alle. Myös tädillä olisi kunnon sadevaatteet ja punaiset Kontio-kumisaappaat. Ulos mentäessä täti varoittaisi minua että jos vaipasta löytyy jotain kotiin tullessa seuraa ankara piiskarangaistus. Ulkona täti vie minut märkään ja kuraiseen metsään jossa hän pakottaa minut kaikenlaisiin leikkeihin joita hän itse seuraa sivusta ja huutelee ohjeita. Jos leikkiessäni sotken hänen kuravaatteitansa tai kumisaappaitansa seuraa siitä välitön rangaistus. Lisää kurassa möyrimistä piiskan säestyksellä. Kotimatkalla joudun vielä keräämään koivunoksia koska vaipasta kuitenkin löytyy jotain!
- UghUgh
... näillä keleillä, ei ainakaan palele ;.).
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Puukotus Kajaanissa
Kuka puukotti ja ketä? https://yle.fi/a/74-20247765 Vähemmän yllättäen päihteet mainittu591501- 251113
- 82982
- 65806
- 36780
Nainen, tässä olen kahden vaiheilla
Toinen pitäisi valita ja kummassakin on hyvät ja huonot puolensa. Toinen olisi sellainen pysyvä mutta työläs. Toinen taa69774- 90723
- 47722
Humalassa autolla ajo.
Tuhti humala hyydytti kuljettajan Suomussalmella -sammui rattiin ,uutisoi Ylä-Kainuu.13710Hyvä on sitten, jos et sitä s*ksiä halua kanssani.
Rakastetaan vaan toisiamme, voin käydä muualla tyydyttämässä fyysisenpuolen tarpeet. Puhumalla tämäkin olisi selvinnyt.131695Tiesitkö? Jorma Uotisen EX-rakas on Helena Lindgren - Nämä ovat välit nyt: "Me ollaan..."
Jorma Uotinen ja Helena Lindgren olivat avoliitossa v. 1982-1999. Pariskunta oli aikansa näyttävä julkkispari, missä i19685- 115666
Suloinen ja herkkä
Toiset huomioiva, räväkkä, yllättävä. Ei sellaisesta voi olla pitämättä.31605Jäljitelmä Birginit
Ei jumaleisson, Jeffin vaimo kertoo et nää Hermesit olikin jäljitelmiä ja timangit labrarääsää. Anna mun kaikki kestää �140591- 4582
Minä muistan
Minä muistan sinut nauravana. Sellaisena, joka sai tavallisenkin hetken tuntumaan vähän kevyemmältä, kuin huoneeseen ol45560- 41544
Hyvää yötä hurmuri
Iltaa haaveeni! Kauniita unia😘 Jospa me vielä nähtäis ja juteltais, suukoteltais ja halittais, siliteltäis ja hyväiltä24513- 18512
- 41508