Myyn noin 4 vuotiaan leopardigekon ja terraarion kaikilla varusteilla. pakettiin sisältyy terraarion lisäksi kohkdevalaisin (lämpölamppu) ajastin, kivi, kanto, hiekkaa, kalkki ja vesikipot, kalkkia. sirkkojen ruokaa yms...
hinta: 200 euroa email: [email protected]
myydään leopardigekko + terraario
13
2537
Vastaukset
- Piivi
Onko leogekkosi uros vai naaras?
- mandy
noin 4 vuotias tyttö on kyseess'
- lih
mishäsh päin suomea olet????????????????
- mandy
Vaasasta!
- maria
mandy kirjoitti:
Vaasasta!
onx siitä kuvaa jossain. onx se terve. mitä sairauksia sil on ollu. nimi?
- mandy
maria kirjoitti:
onx siitä kuvaa jossain. onx se terve. mitä sairauksia sil on ollu. nimi?
jos sä laitat mulle mailia niin voin laittaa kuvan? sairauksia ei ole ollut. Timi on nimi mut ei se sitä tiä tuntee vaan mun äänen! tuola herppi.net sivuilla on tosi paljon tietoa.
eli mun maili on [email protected]
- Anni
Pystyisikö Timiä kuljettamaan Ouluun? Voitko lähettää kuvia sähköpostiin? Olisin kiinnostunut:)
- Anni
Minkä ikäiseksi nämä leopardigekot yleensä elävät?
- sepä se
Nämä leopardigekothan voivat vangeudessa elää jopa 15-vuotiaiksi, joten ei tosiaan lemmikki joka hankitaan hetken mielijohteesta. Niin kuin ei kyllä mitkään muutkaan.
- sepä se
sepä se kirjoitti:
Nämä leopardigekothan voivat vangeudessa elää jopa 15-vuotiaiksi, joten ei tosiaan lemmikki joka hankitaan hetken mielijohteesta. Niin kuin ei kyllä mitkään muutkaan.
Ja luulisi, että jos nimimerkki "Anni" olisi ko. eläimestä tosiaan niinkin kiinnostunut, niin olisi sen verran edes leopardigekoista lukenut, että tietäisi niiden odotettavan eliniän.
- anton95
Hei!
Löydettiin tämä ilmoitus kun netistä etsittiin myytäviä gekkoja. Onko omasi jo myyty? Asumme myös Vaasassa! - anton95
Moi! Mua kiinnostais toi gekko... Antaisin sen lahjaksi yhdelle sukulaiselleni...
- *Tirsk*
7 vuotta wanhaan ilmotus...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1693205
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1541849Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1471789Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1591664- 771574
Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall3401491Tekisi niin mieli laittaa sulle viestiä
En vaan ole varma ollaanko siihen vielä valmiita, vaikka halua löytyykin täältä suunnalta, ja ikävää, ja kaikkea muuta m811349The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut201268- 1581122
Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek251105