Myyn noin 4 vuotiaan leopardigekon ja terraarion kaikilla varusteilla. pakettiin sisältyy terraarion lisäksi kohkdevalaisin (lämpölamppu) ajastin, kivi, kanto, hiekkaa, kalkki ja vesikipot, kalkkia. sirkkojen ruokaa yms...
hinta: 200 euroa email: [email protected]
myydään leopardigekko + terraario
13
2564
Vastaukset
- Piivi
Onko leogekkosi uros vai naaras?
- mandy
noin 4 vuotias tyttö on kyseess'
- lih
mishäsh päin suomea olet????????????????
- mandy
Vaasasta!
- maria
mandy kirjoitti:
Vaasasta!
onx siitä kuvaa jossain. onx se terve. mitä sairauksia sil on ollu. nimi?
- mandy
maria kirjoitti:
onx siitä kuvaa jossain. onx se terve. mitä sairauksia sil on ollu. nimi?
jos sä laitat mulle mailia niin voin laittaa kuvan? sairauksia ei ole ollut. Timi on nimi mut ei se sitä tiä tuntee vaan mun äänen! tuola herppi.net sivuilla on tosi paljon tietoa.
eli mun maili on [email protected]
- Anni
Pystyisikö Timiä kuljettamaan Ouluun? Voitko lähettää kuvia sähköpostiin? Olisin kiinnostunut:)
- Anni
Minkä ikäiseksi nämä leopardigekot yleensä elävät?
- sepä se
Nämä leopardigekothan voivat vangeudessa elää jopa 15-vuotiaiksi, joten ei tosiaan lemmikki joka hankitaan hetken mielijohteesta. Niin kuin ei kyllä mitkään muutkaan.
- sepä se
sepä se kirjoitti:
Nämä leopardigekothan voivat vangeudessa elää jopa 15-vuotiaiksi, joten ei tosiaan lemmikki joka hankitaan hetken mielijohteesta. Niin kuin ei kyllä mitkään muutkaan.
Ja luulisi, että jos nimimerkki "Anni" olisi ko. eläimestä tosiaan niinkin kiinnostunut, niin olisi sen verran edes leopardigekoista lukenut, että tietäisi niiden odotettavan eliniän.
- anton95
Hei!
Löydettiin tämä ilmoitus kun netistä etsittiin myytäviä gekkoja. Onko omasi jo myyty? Asumme myös Vaasassa! - anton95
Moi! Mua kiinnostais toi gekko... Antaisin sen lahjaksi yhdelle sukulaiselleni...
- *Tirsk*
7 vuotta wanhaan ilmotus...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1994346
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!421996- 611647
Ymmärrätköhän nainen
Etten halua että ottaisit sitä suuhusi. Minusta se on ällöttävää, vaikka kivalta se kai tuntuisi, mutta vain minusta. Mi1331343Martina on käynyt puhumassa viisauksia
Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.3581327Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin
Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss93959SDP:läinen lähettiläs Titta Maja-Luoto RAIVOAA lähetystössä -?
SDP:n puolueen Maja-Luoto on Portugalissa noussut Median otsikoihin, koska RAIVOAA työntekijöille ja pitää Heitä lähinnä26913Mitä alkoholijuomaa on myyty sekä Linda Lampeniuksen että Matti Nykäsen nimellä? Testaa tietosi!
Mikähän alkoholijuoma se mahtoi olla…? Tule pelaamaan kivaa Testerin Juomavisaa! Kuinka monta saat oikein? Tästä pääse10879Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus
Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte170818Voiko vauva uskoa ?
Lohkoissa väitetään ettei vauva voi uskoa. Tässä näet vauvan uskon. https://youtube.com/shorts/QhFbPSdjpnA?si=Zb2BCRST9186696