Hyvä muistaa tampereesta

silti puna-aate muhii tampereella, marskin patsas edelleen korvessa piilossa ja punaisilla pitää olla oma johtaja joka tasolla. Pomoja ja pomon apulaisia siis riittä ja verotus on kireää, ilmapiiri vittumainen.
http://www.youtube.com/watch?v=tBlWfpK0Nb0&feature=related
4214
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Että joku jaksaa....

Äänestä

mitä siel korvessa tapahtuu öisin.

Äänestä

se lahtarikenraali keskustassa tekisikään - ei se uskaltanut sinne 1918, niin ei sillä nytkään ole asiaa

Äänestä
  • on sovitettu ja kaikki paha on unhoitettu veljien välillä Taivaissa. Siellä ei enää sodita, vaan vallitsee ikuinen rauha ihmisten kesken.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


punikit hävis kapinan kirjoitti:

silti puna-aate muhii tampereella, marskin patsas edelleen korvessa piilossa ja punaisilla pitää olla oma johtaja joka tasolla. Pomoja ja pomon apulaisia siis riittä ja verotus on kireää, ilmapiiri vittumainen.
http://www.youtube.com/watch?v=tBlWfpK0Nb0&feature=related

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu