Jokohan ensviikolla seiskassa Matin "kommelluksia".
Vastaukset 1
- De Soto.
Ette te kiittämättömät ymmärrä, mitkä aarteet herra on suonut meille hyvyydessään.Matti on terävä ja älykäs ajattelija,päihittää jopa valtakunnan Fyhrerin,Pekka Siitoimen.Mervi puolestaan on oikein herttainen mosoposki tytteli,joka eräässä tallennepätkässä oli levittänyt mutaa naamaansa,ja puhui hassusti.Varmaan naapurin lasten iloksi.Entä Johanna Tukiainen?Säihkyvä kaunotar joka ei ole suostunut amerikkalaisen törkylehden iljettäviin kuviin.Nämä kolme ovat esimerkillisiä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791406
- 851273
- 1021023
- 48849
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40743Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83626Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..7586Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30556Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44522Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520