Sori vaan taas

vuodatukset. Testailen sua vaan vähän ja millä mielellä mulle vastailet.
7272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

olen vastaillut muutakuin tähän. Tietenkin olen mutta et tiedä mihin.

Äänestä
  • susta kyllä ikinä varma voi olla...

    Äänestä

  • eihän kirjoitti:

    susta kyllä ikinä varma voi olla...

    eikä kyllä sustakaan, tarttis varmaan jokin merkki...

    Äänestä

tiedät että pidän sinusta.

Äänestä

mielellä hän on vastaillut?

Äänestä

Testaile vaan, olenkin aina arvoitus millä päällä olen.

Äänestä

vastaaja saattaa vaihtua minusta riippumattomista syistä kun ollaan yleisella keskustelupalstalla, otat tietty sen huomioon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nää mun kirjoitti:

vuodatukset. Testailen sua vaan vähän ja millä mielellä mulle vastailet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu