myöskin pohjaan ruiskutettavia Noise Stoppereita rengasmelun vaimentamiseksi. Onko kenelläkään kokemuksia näiden aineiden tehosta ? Vaimeneeko melu merkittävästi ?
Ruostesuojayritykset
tarjoavat
1
486
Vastaukset
- pösöpappa
pösöillä 22 vuotta .omassa tallissa monttu siellä ollu monenlaista autoo tutkittavana.pösön veroista ei ole näkynyt.
pösöjä ei tarvitse suojata erikseen.-95 306 katsastus juuri,niin sanottiin ettei näissä mitään ole ollut.on eri asia tähdä massauksesta äänieristys.niin tuossa naapuri mazdan osti.valitti myyjälle kovaa melua,vie massattavaksi.
silloin pitäisi puhua eri termeillä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t917335- 373897
- 453470
Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402612- 2302605
- 402403
- 1292339
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?292219Askanmäessä Huippu esitys
Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna202045- 451922