Tojokansalle sataa

laatuun kannattaa luottaa, laatu on ikuista!!
http://www.iltasanomat.fi/naiset/uutinen.asp?id=1716286
3217
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vitun ruma toyotan paska ja vitun ruma tuulipuku, vitun ruman toyota luuserin päällä ovat kuin luotuja toisilleen..

Äänestä
  • eihän noista tuulipukukeskeista tosin muuta haittaa ole kuin tientukkoina ovat. Aina ei pääse ohittamaan tehokkaallakaan autolla kun vastaantulijoita riittää.

    Äänestä

jollain ajaa ja kohta voivat tuulipuvut tulla taas tarjoukseen halpahalliin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyviä uutisia kirjoitti:

laatuun kannattaa luottaa, laatu on ikuista!!
http://www.iltasanomat.fi/naiset/uutinen.asp?id=1716286

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu