tarviiko olla

jotenki kieroutunu ollakseen kommari vai riittääkö että on vain muuten hullu
361
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

niin hän on yhtä vähän kommunisti kuin taiteilija.

Äänestä

Jos kukaan ei taittaisi kissanpoikien niskoja, niin Suomi olisi täynnä kulkukissoja.

Ethän järkyttynyt tästä tiedosta?

PS Eikä Joulupukkia ole olemassa.

Äänestä
  • tarvikkaan riittääku on yrittäjiä jokka antaa näille kommareille joka kuukausi kaljarahaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


taittu kissanpojan niska kirjoitti:

jotenki kieroutunu ollakseen kommari vai riittääkö että on vain muuten hullu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu