Voi perkele! Heti jos tänne tulee sanomaan totuuden, että HANNA PAKARINEN ON LAULUTAIDOTON TAVIS,niin heti täytyy itse olla perseestä revityn näköinen. Ei tavallisempaa ihmistä voi löytyä. Ei minkäälaista karismaa koko ihmisessä. Ei olisi omin voimin päässyt julkisuuteen, kun ei ole mitenkään erikoinen laulaja. Trukkikuskina on oleminen Hannan tulevaisuus, kun tää hömppä vaihe on ohi! Voi vittu kun nykyään tähtiä muokataan ensimmäisestä vastaantulijasta. LAULAJA NIMIKE EI KUULU HANNALLE! LAULAJAT JOTKA OVAT OMIN KEINOIN TUNEET ITSENSÄ PINNALLE OVAT OIKEITA LAULAJIA! HANNA PAKARINEN ON VUODEN TURHIN JULKKIS JOS OLLAAN AIVAN REHELLISIÄ!!!
Hanna on niin Paska!
Jonna
111317
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Aivan! Lisäksi satun tuntemaan Lappeenrantalaisia eikä heillä ole kovinkaan hyvää sanottavaa koko muijasta. Ollu kova bilettämään ja jakamaan! Siinäkö on Suomen kansan idoli?
On varmasti jakanut myös tuomareille!
kerranki oikeaa puhetta!! kaikki vaan ei oo hyväksyny vielä totuutta...
Ennemmin ostan Nykäsen Matin levyn, kun kuuntelenkaan Pakarista! Matissakin on jopa enemmän karismaa!!
Sä oot ihan oikeassa! Tuskin Hanna kovin kauan on ihmisten suosiossa... Ällöttää koko ihminen.. niin epänormaali laulaja...
niin se on ehkä sinun mielipide!!!!!!!!!!!!!!!!!!! muut voivat olla eri mieltä
Ai ei omin voimin päässyt julkisuuteen? Osallistui YLEISEEN KILPAILUUN ja voitti TUHANNET muut osallistujat! Vitun älykääpiö,taisit itte pudota jo alkumetreillä kun oot noin tyhmän kateellinen paskakasa! JA EI TODELLAKAAN HANNA OO EKASTA VASTAANTULIJASTA VALKATTU..MONTAKO TUHATTA OSALLISTUJAA TÄHÄN KISAAN OLIKAAN, PERKELEEN HARAKKA!! Mä nukun yöni hyvin kun Hanna on Suomen Idols, sä et näköjään,hähähähäää asshole!
Veit sanat suustani!
tuskinpa vaan,yli puoli vuotta Idols ohjelma keräsi huippu katsojaluvut,jota ilmeisesti itsekkin tuijotit. Se on vaan nyt niin että saatiin uusia artisteja uudella tavalla ja Hanna on todella hyvä laulaja. Ei oo varmaan mitään sulta pois että toiset diggaa jotain muuta kuin sinä joten pidä mölyt mahassas.
Paskapuhetta,kisassa oli mukana monta todella hyvää naislaulajaa:mm.Anne Vihelä,Victoria Shuudifonya,Sonja Nurmela,siis todella hyviä kaikki ja Hannasta diggailtiin kaikkein eniten,joten älä tule tänne jauhaan tollasta sontaa.Ainoat hyvät mieslaulajat,nimittäin Ilari Hämäläinen ja Jussi Saxlin putosivat valitettavasti jo semifinaalissa,joten nyt saamme kuulla lässynlässyn Jania ja Anttia jonka lauluääni ei kuulu edes eturiviin(tiedän kokemuksesta.)
Wittu HANNA on just paras!!!! Mä toivoin sitä jo alkuvaiheessa!!! No kukas sit ois voinu olla suomen IDOLS??? Joku VICTORIA SHUUDIFONYA vai??? Mulla on Hannan sinkku, Idols-cd, Idols-dvd ja kaikkea mahdollista, mitä voi olla, missä esiintyy HANNA PAKARINEN!!!!!